Złap swój moment. PHLOV

Czym jest flow? To bycie tu i teraz. Stan przyjemnego zaangażowania w wykonywaną czynność, któremu towarzyszą radość, spokój i szczęście. Właśnie one były dla nas inspiracją przy tworzeniu Phlov [czytaj: flō] – marki naturalnych, wegańskich i innowacyjnych kosmetyków, która redefiniuje sposób dbania o skórę. Jako pierwsi w Polsce wykorzystujemy odkrycie z dziedziny neuronauki – istnienie połączenia BRAIN-SKIN. To prawdziwa kosmetyczna rewolucja.

Phlov – historia pewnej radości

Phlov zrodziło się w głowach i sercach dwóch niezwykłych kobiet – Anny Lewandowskiej i Justyny Żukowskiej-Bodnar. Tym, co je połączyło była absolutna bezkompromisowość w kwestii jakości, podobne spojrzenie na pielęgnację i prawdziwa pasja kosmetyczna. Nad wspólną marką pracowały prawie trzy lata.

Kiedy spotkały się w 2016 roku od początku czuły, że wspólnie mogą stworzyć coś naprawdę rewolucyjnego. Ich współpraca zaowocowała marką, która rozumie prawdziwe potrzeby kobiet. W świecie Phlov dbanie o siebie oznacza bowiem nie tylko pielęgnację, lecz także poszukiwanie tego, co daje radość na co dzień. Wszystko to w połączeniu z najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami z dziedziny kosmetologii.

Dla Anny Lewandowskiej stworzenie własnej marki naturalnych kosmetyków jest kolejnym krokiem w codziennym wsparciu kobiet na drodze do zdrowszego, a przez to szczęśliwszego życia. Razem z opracowanymi przez nią programami treningowymi, dietą i zdrowymi przekąskami produkty te stanowią dopełnienie świadomego oraz holistycznego dbania o siebie.

Pomysł zrodził się, gdy Anna Lewandowska szukała dla siebie funkcjonalnej i zdrowej pielęgnacji. Na początku sama eksperymentowała z domowymi sposobami i testowała produkty marek z całego świata. W końcu jednak zapragnęła stworzyć coś, co będzie odpowiadać jej w 100%. Nie uznaje kompromisów w kwestii jakości, dlatego zależało jej na stworzeniu kosmetyków, w których powstawaniu będzie uczestniczyć na każdym etapie. Tak, jak w przypadku zdrowych przekąsek, liczyły się dla niej eksperckie podejście i profesjonalny produkt. Dlatego do realizacji swojego marzenia postanowiła znaleźć specjalistów, którzy wesprą ją swoją wiedzą, doświadczeniem i zapleczem naukowo-badawczym. W 2016 roku los złączył jej ścieżki z Justyną Żukowską-Bodnar. Jej doskonała znajomość branży kosmetycznej była kluczem do przekucia idei w realny produkt.

Justyna to wielokrotnie nagradzana twórczyni kosmetyków i trendsetterka, która od kilkunastu lat związana jest z branżą kosmetyczną i SPA. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że nie uznaje kompromisów w kwestii jakości i skuteczności, przy tym stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jej produkty są doceniane za innowacyjność i skuteczność. Unikalne koncepcje SPA były wielokrotnie nagrodzone SPA Prestige Awards. Zajmuje się produkcją zaawansowanych kosmetyków naturalnych i najwyższej klasy rytuałów pielęgnacyjnych. We Phlov Justyna sprawuje pieczę nad całym procesem powstawania produktu – od koncepcji, aż po umieszczenie go na sklepowej półce. Wyszukuje i testuje z Anną najlepsze składniki z całego świata, opracowuje receptury i czuwa nad ich wdrożeniem.

Wielowymiarowa naturalna pielęgnacja, która daje szczęście (dosłownie!)

Skóra to dla nas o wiele więcej niż zewnętrzna powłoka. To niezastąpiony naturalny łącznik między światem zewnętrznym a wewnętrznym. Między tym, czego dotykasz, smakujesz i co poznajesz a budzonymi przez te doświadczenia emocjami. Przypomnij sobie siebie podczas najbardziej radosnych momentów z Twojego życia. Rozświetlona cera, pełne blasku oczy i maksymalne odprężenie. Chcemy, abyś to wszystko mogła mieć na co dzień i czuła Phlov, gdziekolwiek jesteś! Dlatego w naszych kosmetykach zamknęliśmy funkcjonalność i cudowne samopoczucie. Jak nam się to udało? Dzięki nauce.

Phlov dba w wyjątkowy sposób o naszą urodę dzięki istnieniu BRAIN-SKIN. To połączenie między mózgiem a skórą, które umożliwia wpływanie na nastrój poprzez poprawę kondycji skóry. Ponadto fakt obecności BRAIN-SKIN został rozszerzony o niedawne odkrycie receptorów węchu i smaku w skórze, które można stymulować w taki sposób, by pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie. To prawdziwy przełom w kosmetologii. Dlatego w składzie kosmetyków znalazł się m.in. nagradzany i innowacyjny ekstrakt z fitoplanktonu, którego kojące działanie na skórę i niesamowity wpływ na samopoczucie opiera się na naukowych podstawach. Ponadto w formułach produktów użyto zaawansowanych i opatentowanych surowców aktywnych, otrzymywanych nowoczesnymi metodami. Wśród składników znalazły się m.in. soki z brzozy i korzenia yakon, bioaktywne wody owocowe, fermentowane minerały, superowoce, synbiotyki, ekstrakty z grzybów oraz adaptogeny.

Dla nas pielęgnacja to styl życia. Właśnie dlatego powinna być dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji i charakteru. A przede wszystkim wprawiać w dobry nastrój! Dlatego chcemy wspierać Cię w pielęgnowaniu nie tylko skóry, lecz także Twoich marzeń, pasji i zainteresowań. Jednym słowem – tego wszystkiego, dzięki czemu możesz poczuć swoje Phlov i odzyskać wewnętrzną równowagę. Chcemy wspólnie z Tobą celebrować codzienność i czerpać satysfakcję z pozornie zwykłych rzeczy.

Phlov opiera się na trzech filarach: #green, #joy i #smart, które wyznaczają nasz kierunek i są fundamentem tożsamości marki. Głęboko wierzymy, że tylko spójność w działaniu, transparentność i prawdziwa pasja są w stanie zagwarantować produkt, z którego możemy być dumni. Dlatego też stawiamy na etykę i społeczną odpowiedzialność na wszystkich etapach tworzenia naszych kosmetyków.
W naszych działaniach równie ważne są celebrowanie życia, budowanie samoświadomości i towarzysząca temu dobra energia, którą chcemy dzielić się z Tobą.

Filary Phlov

#GREEN#SMART#JOY

Etyka działań i troska o środowisko naturalne jest dla nas priorytetem. Dlatego nasze kosmetyki są wegańskie, naturalne i cruelty-free, a wszystkie opakowania powstały z surowców nadających się do recyklingu. By zagwarantować to, że naprawdę trafią do ponownego wykorzystania podpisaliśmy umowę z organizacją zajmującą się ich odzyskiem i recyklingiem.

Nasze produkty są wielozadaniowe, dzięki czemu kompleksowo dbają o potrzeby skóry. Jakość, skuteczność i bezpieczeństwo używanych przez nas surowców potwierdzają badania kliniczne. Wykorzystujemy składniki w najbardziej efektywnym stężeniu, które zostały docenione i nagrodzone przez ekspertów z branży kosmetycznej i pochodzą z całego świata..

Phlov ma dawać radość na każdym etapie. Od pięknego opakowania, przez cudowny zapach, niezwykłą aplikację, aż po efekty odpowiedniej pielęgnacji. Wszystko to w atmosferze miłości do siebie, celebrowania codzienności i z uwzględnieniem najnowszych trendów. Chcemy, byś używając naszych produktów czuła, że robisz sobie najlepszy z możliwych prezentów.

Pełna kontrola jakości od początku do końca

Mówiąc, że czuwamy nad naszymi produktami od samego początku, ani trochę nie przesadzamy. Jesteśmy marką, której zależy na innowacyjności. Bacznie śledzimy i analizujemy światowe trendy kosmetyczne oraz szukamy rozwiązań technologicznych umożliwiających wdrożenie ich w naszych produktach. Jak widać uwielbiamy testować i próbować nowych rzeczy, dlatego też jesteśmy dumni z naszego własnego laboratorium R&D – zajmującego się badaniami i rozwojem.

We Phlov mamy pełną kontrolę nad całym procesem powstawania kosmetyków – od etapu poszukiwań najlepszych dostępnych na świecie surowców, przez tworzenie najskuteczniejszych formuł, ich badania i testy, aż po finalny produkt na sklepowej półce.

Dbałość o detale
Przywiązujemy ogromną wagę do wszystkiego, co dotyczy naszych produktów. Wszystko w nich musi harmonijnie współgrać. Począwszy od kwestii składu i jakości, przez kolor, zapach, konsystencję, sposób aplikacji aż po wpływ na skórę.

W trosce o skórę i dobre samopoczucie kobiet
Phlov powstało z myślą o świadomych kobietach, które szukają najwyższej jakości pielęgnacji zgodnej z wyznawanymi przez nie wartościami i dbającej o środowisko. Nasze kosmetyki wspierają je w dbaniu nie tylko o ciało, lecz także o pasje i marzenia.

Najnowocześniejsze rozwiązania
Tworząc nasze produkty uwzględniamy najnowsze osiągnięcia z dziedziny psychodermatologii, w tym fakt istnienia połączenia BRAIN-SKIN oraz rolę receptorów smaku i węchu w skórze, a także ich wpływ na nastrój.

Superskładniki o naukowo potwierdzonym działaniu
Komponując skład wykorzystujemy nowoczesne i naturalne składniki w maksymalnie skutecznym stężeniu z potwierdzonym naukowo działaniem, m.in. soki z brzozy i korzenia yakon, bioaktywne wody owocowe, fermentowane minerały, superowoce, synbiotyki, ekstrakty z grzybów oraz adaptogeny pozyskiwane z użyciem najnowocześniejszych metod.

8 zasad Phlov

Wielozadaniowość produktów
Każdy z naszych produktów funkcjonuje na wielu płaszczyznach. Nie tylko przez działanie aktywnych surowców, lecz także wzmocnienie naturalnych funkcji skóry i docieranie do podstaw problemu. Wszystko po to, by Twoja pielęgnacja była jak najbardziej efektywna.

Opakowania w duchu less waste
Nasze opakowania powstały z surowców nadających się do recyklingu: BIO-PET, szkła i trzciny cukrowej. Pierwszy z nich w 30% składa się z materiału pochodzenia roślinnego i redukuje emisję CO2 aż o 20% (w stosunku do zwykłego tworzywa PET). Z kolei produkcja 1 kg materiału z trzciny cukrowej pochłania aż 3 kg CO2 z atmosfery!

Transparentność Dzięki dokładnemu tłumaczeniu całego składu INCI wiesz, co nakładasz na skórę i dlaczego. Każdy z naszych kosmetyków ma kilku głównych superbohaterów wpisanych w jego kosmetyczne DNA. Ich rozszerzony opis znajdziesz na opakowaniu.

Odpowiedzialność społeczna
Jesteśmy marką, która chce grać fair, dlatego nasze kosmetyki i wszystkie używane przez nas surowce są wegańskie oraz naturalne. Każdy z naszych dostawców jest regularnie kontrolowany pod tym kątem.

Kluczowe składniki z naukowym rodowodem

Żaden ze składników nie znalazł się w naszych kosmetykach przez przypadek. Za każdym z nich stoją lata badań, udokumentowane działanie i najwyższa jakość gwarantowana przez naszych oraz światowych ekspertów. Nie chcemy zawieść Twojego zaufania, dlatego wszystkie użyte substancje umieściliśmy w składzie w dokładnie zalecanej przez producenta ilości, popartej badaniami in vivo i in vitro. Dzięki temu możemy dostarczyć Ci produkt, którego składniki są maksymalnie skuteczne w swoim działaniu.
Innowacyjny jest także sposób pozyskania używanych przez nas substancji. W większości powstają z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań – m.in. przy użyciu bioreaktorów i technologii ultradźwiękowej EcoSound®.

Składniki, które mają Phlov

SLIMASTEVIA®
Zawiera flawonoidy, przeciwutleniacze, witaminy, minerały i metainę – drenują, stymulują metabolizm oraz przywracają równowagę między tworzeniem a spalaniem tkanki tłuszczowej.

FISION® PENTA FRUIT V
Skoncentrowana mieszanina 5 ekstraktów roślinnych, nawilża skórę, pobudza produkcję kolagenu i elastyny. To składnik, który przede wszystkim złuszcza skórę w delikatny i kontrolowany sposób.

KOMBUCHKA™
Produkt fermentacji słodkiej czarnej herbaty. Wyrównuje i “wypełnia” od środka powierzchnię skóry, dzięki mechanizmowi lipo-wypełnienia. Zmniejsza oznaki zmęczenia oraz przywraca cerze promienność i zdrowy koloryt*.

Easyliance®
Mieszanka opatentowanego biopolimeru i gumy akacjowej daje natychmiastowy efekt liftingujący. Widocznie i natychmiastowo wygładza zmarszczki.

NaturePep® Quinoa
Zawiera naturalne peptydy, które rozkładają tkankę tłuszczową w obrębie powiek, wyraźnie redukując worki pod oczami.

Sensityl™
Ekstrakt pochodzenia naturalnego uzyskiwany z fitoplanktonu, posiada silne właściwości łagodzące oraz znacząco pozytywnie wpływa na nastrój konsumentów w ciągu zaledwie jednego miesiąca.

* Badania producenta surowca

This site uses cookies. Learn more about the purpose of their use and changing cookie settings in your browser. By using this website you agree to the use of cookies. More information
wyrażam zgodę